słoik z zielonym pesto z pietruszki

Przepis na Dżemem z Żaby

Pewnie pomyślisz, że zwariowałam, ale uwielbiam nasz Dżem z Żaby. W sumie to ten smak odkryłam zupełnie nie dawno i jeszcze nie mogę się nim nacieszyć.

Dżem z Żaby

Przepis na Dżem z Żaby dopracowałam sama, ale nazwę wymyśliła nasza Innowatorka Walentyna zachwycona kolorem i smakiem. Tak, że ten teges to dzięki niej zajadamy się czymś co ma intrygującą nazwę.

Co to jest dżem z żaby

Sama nie wiem czy trzymać Cię nadal w niepewności czy w końcu zdradzić że ta żaba to nic innego jak natka pietruszki, a dżem to najzwyklejsze pesto. No ok może nie takie najzwyklejsze, bo zrobione z naszej naturalnej pietruszki. Jest tak pyszne, że przykro mi bardzo, ale nawet jeden słoik nie trafił do naszego Bazarku.

Skoro nie możesz go jeszcze u nas kupić, ale mogę zdradzić Ci przepis jak przygotować podobny w domu. Oczywiście kilka sekretów zostawię dla siebie, ale i tak będzie pysznie.

Kilka sekretów

zachowam dla siebie,

bo kiedy nasz Dżem z Żaby trafi na Bazarek będzie nieco różnił się smakiem, konsystencją i aromatem. Mam nadzieję, że wybaczysz mi te tajemnice i sama spróbujesz przygotować go w domu. Koniecznie podziel się jak smakuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Recipe Rating