Cześć nazywam się Iwona. Witaj w moich skromnych progach. To jest zakładka gdzie dowiesz się trochę o mnie, autorka wpisów z Głębi Puszczy.

Kilka słów o mnie, autorka wpisów z Głębi Puszczy

Kobieta, matka, partnerka, siostra. Nie było by w tym nic niezwykłego gdyby nie kilka drobnych sekretów.
Pierwszy:
Mam wbudowany GPS. 😉 a tak serio chodzi o niesamowitą wręcz orientację w terenie. Wystarczy, że raz zobaczę jakieś miejsce zawsze będę wstanie do niego wrócić. Nigdy nie błądzę w lesie, chociaż w mieście mi się zdarza 😉
Drugi:
Wychowałam się na gawędach dziadka. Jest to umiejętność, którą nie wiele osób już posiada. Akurat miałam szczęście i poznałam sekrety prawdziwego Wernyhory. Piszę może nie ludowo czy folkowo, ale bajki całkiem, całkiem.

Jeszcze kilka sekretów, które zdradzają więcej szczegółów o mnie. 


Trzeci:
Z jednej strony uwielbiam analitykę i zimną kalkulację, a z drugiej wierzę w moce nadprzyrodzone. Jeszcze trochę, a zacznę lewitować 😉 Trudno nie wierzyć w to co może być ukryte kiedy od małego dziadek nabijał głowę podaniami ludowymi, a babka odczyniała uroki. Dobrze, że chociaż rodzice z tych twardo stąpających po ziemi.

Czwarty:
Czasem sobie coś skrobnę. Lubię wszelkie prace ręczne, ale grawerowanie najbardziej.

Od prawie czterdziestu lat ćwiczę i praktykuję w najważniejszej dziedzinie jaką jest życie. Ten blog powstał z moich pasji i zamiłowań.