Kto?

Jesteśmy zwykłą rodziną. Życie w mieście nie spełniało naszych oczekiwań, dlatego wróciliśmy na wieś do korzeni. Na co dzień staramy się wykorzystać jak najwięcej tego co oferuje nam dzika natura oraz co sami potrafimy uprawiać. 

Co?

Uwielbiamy grzyby, w sezonie letnio jesiennym są przyczyną naszych leśnych wędrówek. Staramy zaszczepić „grzybowego bakcyla” naszym dzieciom.
Z zebranych skarbów przygotowujemy przetwory, suszymy, aby w cieszyć się smakiem lasu kiedy śnieżna pierzyna przykryje świat.
Zbieramy dziko rosnące zioła i owoce doskonale uzupełniają nasz jadłospis i dostarczają wielu cennych składników odżywczych. 
Uprawiamy też własne maliny, porzeczki, jabłonie, odrobinę warzyw i ziół. 

Gdzie?

Chyba w jedynym takim miejscu w Polsce. Miejscu na „końcu świata”, gdzie nie dotarła cywilizacja, gdzie przyrządy nawigacyjne dostają kręćka. Tylko tu można budzić się w innym miejscu. Telefon raz przywita cię na Białorusi, raz na Litwie, a innym razem w Polsce, a wszystko to bez wychodzenia z sypialni.
To wciąż najczystsze miejsce w naszym kraju ukryte w głębi puszczy augustowskiej. Otoczone zewsząd gęstymi lasami i bagnami. Rudawka to tu jest nasz Przystanek w Puszczy.